cookiesStrona korzysta z plików cookies

Rzeszów, komercyjna na wynajem, Podwisłocze

Nr oferty: 19457
 • Powierzchnia

  400,00 m2
 • Pokoje

  12
 • Piętro

  parter
Dodatkowe udogodnienia
 • Klimatyzacja
 • Ochrona

Biuro nieruchomości MINT Property ma przyjemność przedstawić Państwu lokal  o powierzchni 400 m2 w dzielnicy Nowe Miasto w Rzeszowe, Inwestycja Capital Towers.

Nieruchomość z przeznaczeniem pod handel bądź usługi. Świetnie sprawdzi się jako biuro, sklep bądź gabinet. Lokal usytuowany jest na parterze z witryną. Teren przed budynkiem w pełni monitorowany oraz chroniony.

Lokal składa się z powierzchni typu open space około 300 m2, toalet, pomieszczeń technicznych oraz magazynów z przejściem do garażu podziemnego. Przeszklenia lokalu zlokalizowane są od strony ruchliwej ulicy. Dostępne są media: elektryka, woda ciepła i zimna, ogrzewanie z sieci miejskiej.

Lokal wyposażony zostanie  w instalacje wentylacji mechanicznej, instalacje elektryczną, oświetlenie, instalacje wodno-kanalizacyjną, wykończenie ścian i sufitów podwieszanych, posadzek oraz zaplecza socjalnego.

Do lokalu przynależą 3 miejsca postojowe w garażu podziemnym w cenie bądź istnieje możliwość wynajęcia 6-ciu dodatkowych miejsc przy ulicy Kopisto.

Lokalizacja

Nieruchomość z dogodnym dojazdem do każdej części Rzeszowa, wokól pełna infrastruktura wraz z miejscami parkingowymi oraz przystankiem autobusowym obok lokalu w okolicy znajdują się główne ulice miasta dzięki czemu bez problemu można dojechać z każdej części miasta jak i do dróg wylotowych.

Cena

Koszty związane z utrzymaniem lokalu to czynsz administracyjny plus media według zużycia.

Cena najmu: 22 000 netto PLN

Preferowany wynajem długoterminowy.

Zapraszamy do współpracy z naszym biurem ! 

Agent prowadzący ofertę: Urszula Szczurek

Cena

22 000 PLN miesiąc 55 PLN / m2

Urszula Szczurek

534 118 116

Zobacz pozostałe moje oferty
Zapytaj o ofertę
Wyślij zapytanie o tę ofertę

Lokalizacja

Plan nieruchomosci (1)

plan
Ostatnia aktualizacja: