cookiesStrona korzysta z plików cookies

Nowoczesna firma z tradycjami

Wierzymy, że pełne zaangażowanie w pracę oraz szacunek dla naszych Klientów przyniosą obopólną satysfakcję i wymierne efekty.
About
Wizja

Naszym największym zainteresowaniem są nieruchomości a pasją - praca z ludźmi

Połączenie tych dwóch czynników sprawiło, że w 2012 roku powstało MINT Property. Otwierając pierwszy oddział firmy w Krakowie, kierowaliśmy się myślą o stworzeniu nowej, lepszej jakości w obsłudze klientów. Nasza firma świadczy specjalistyczne usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Zapewniamy kompleksową obsługę realizowanych transakcji, działając zgodnie ze Standardami Zawodowymi Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Dzięki znajomości lokalnych rynków nieruchomości udzielamy naszym klientom fachowych porad niezbędnych dla zrealizowania najkorzystniejszych transakcji.

Polski rynek nieruchomości cechuje się w ostatnich latach ogromnym rozwojem i dynamiką. Dlatego naszym głównym celem, a zarazem wyzwaniem jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Dzięki odwadze, kreatywności i ciężkiej pracy udało nam się poszerzyć naszą działalność, czego dowodem są oddziały w kolejnych miastach Rzeszowie i Dębicy. Obecnie z dumą możemy powiedzieć, że w każdym z tych miast jesteśmy przewodnim graczem.

Jesteśmy przekonani, że nasz rozwój zawdzięczamy doświadczonemu i zgranemu zespołowi fantastycznych ludzi. Działanie w takiej grupie sprawia, że każdy dzień pracy jest dla nas przyjemnością, a nie obowiązkiem.

Wierzymy, że pełne zaangażowanie w pracę oraz szacunek do naszych Klientów przyniesie obopólną satysfakcję i wymierne efekty. Doskonale rozumiemy, że nasi Klienci oczekują od nas pełnego wsparcia w czasie transakcji oraz przeprowadzenie procesu zakupu lub wynajmu do samego końca.

Współpracujemy z najlepszymi biurami notarialnymi, rzeczoznawcami i doradcami finansowymi. Posiadamy licencję zawodową oraz jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej.

green houses
Zespół

Nasz zespół świetnie wyszkolonych ludzi

Największym atutem i podstawą sukcesu naszej firmy jest niewątpliwie kapitał ludzki tworzony przez zespół świetnie wyszkolonych ludzi połączonych wspólną pasją do nieruchomości. Praca stanowi integralną część życia każdego człowieka, dlatego staramy się, aby wszyscy czerpali z niej nie tylko korzyści materialne, ale także radość i satysfakcję. Przyjazna atmosfera, współpraca oraz wzajemny szacunek to u nas codzienność. Zawsze ceniliśmy osoby zaangażowane, kreatywne, godne zaufania. Promujemy osoby pracowite, odpowiedzialne i pragnące się rozwijać. Nieustannie szukamy osób, które chcą dużo zarabiać, a jednocześnie cenią sobie niezależność i nie boją się nowych wyzwań.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Skontaktuj się z nami! Prześlij swoje CV na adres naszego biura lub wypełnij formularz kontaktowy.

people

Partnerzy

agata
alpha
amrest
atal
boz
bp
brown
bs
casa
cracovia
cti
danieli
doctor
echo
express
fabrity
g2a
grenton
hatimeria
heineken
hm
ibm
icg
ikea
instalbud
inter-bud
jabo
megapolis
motorola
niklinski
philip
santa
semaco
sherpa
silicon
soletanche
state
tfinvestemnt
tvn
tvt
valeo
vega
vinotti
waynet
zelmer