cookiesStrona korzysta z plików cookies

Straszydle, dom na sprzedaż, .

Nr oferty: 19512
 • Powierzchnia użytkowa

  130,00 m2
 • Powierzchnia działki

  815 m2
 • Pokoje

  5
Dodatkowe udogodnienia
 • Ogrodek
 • Przyjazne dla zwierząt

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu dom w stanie surowym zamkniętym, w miejscowości Straszydle. Dom wybudowano według projektu DOM W MALINÓWKACH 4, o  łącznej powierzchni około 130 m2. Nieruchomość usytuowana jest na płaskiej działce o powierzchni 8,15 ara.

 

Układ pomieszczeń:

Parter:

- wiatrołap,

- salon z jadalnią,

- kuchnia

- spiżarnia,

- pokój,

- łazienka,

- kotłownia

Łączna powierzchnia - 70,43 m2

Poddasze:

- hol i schody,

- garderoba,

- 3 pokoje,

- łazienka z pralnią

Łączna powierzchnia - 64,64 m2

 

Dom został wybudowany przez osobę prywatną z zachowanie dużej staranności o wysoką jakoś użytych materiałów o czym mogą świadczyć zamontowane w domu okna „Pagen” na profilu Salamander (okno typu HS) czy blachodachówka Venecja X-MATT.  W domu oraz wokół jego otoczenia( pod bramę , oświetlenie tarasu, kamery oraz alarm) została wykonana instalacja elektryczna w peszlach.  Tynki gipsowe są w pomieszczeniach z kolei w  łazience i kotłowni wykonano tynki cementowo wapienne. Dom przygotowany pod system rekuperacji oraz montażu klimatyzacji. Zrobiono również izolację ciężką fundamentu oraz ocieplenie styropur XPS 10. Każdy etap budowy był nadzorowany przez kierownika budowy.

Dodatkową zaletą jest fakt , że na działce znajduje się skrzynka elektryczna, gazowa, kanalizacja. Woda jest do podciągnięcia z sąsiedniej działki. Projekty przyłączy wodno-kanalizacyjnych  są uzgodnione i złożone w Gminie. Na działce zrobiono drenaż.

Dojazd do domu jest drogą wewnętrzną wyłożoną kostką w której nowy właściciel będzie posiadał udział.

W cenie pozostaje także garaż typu blaszak oraz rynny do zamontowania.

Dom położony w pięknej cichej, spokojnej,  okolicy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych oraz terenów zielonych. W bliskiej odległości szkoła, sklep, kościół.  Lokalizacja ta zapewnia sprawny dojazd do Rzeszowa., który w niedalekiej przyszłości  będzie jeszcze sprawniejszy dzięki zjazdowi z drogi s19 w  miejscowości Babica. Idealny dla osób poszukujących odpoczynku od zgiełku miasta.

 

Cena nieruchomości: 499 000 zł

Zapraszamy na prezentację nieruchmości.

Agent odpowiedzialny: Mateusz Piziurny

Cena

499 000 PLN 3 838 PLN / m2

Mateusz Piziurny

Mateusz Piziurny

533 325 225

Zobacz pozostałe moje oferty
Zapytaj o ofertę
Wyślij zapytanie o tę ofertę

Lokalizacja

Ostatnia aktualizacja: