Powierzchnia
Pokoje
Sypialnie
Łazienki
Piętro
Mint Property prezentuje na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone w zielonej i dobrze skomunikowanej części Krakowa – na Krowodrzy, przy ul. Poznańskiej.
Lokal znajduje się na 2. piętrze siedmiopiętrowego budynku z 2011 roku, wyposażonego w windę. Mieszkanie o powierzchni 59,3 m² zostało zaprojektowane z myślą o funkcjonalności i wygodzie, oferując przestrzeń idealną zarówno do życia codziennego, jak i wypoczynku.
Rozkład pomieszczeń:
Do mieszkania przynależy balkon o powierzchni 20 m².
Jasne wnętrza z ekspozycją okien na wschód i południe zapewniają naturalne doświetlenie przez cały dzień. Wyjątkowym atutem mieszkania jest przestronny balkon – idealne miejsce na poranną kawę, odpoczynek po pracy czy spotkania towarzyskie.
Budynek objęty jest całodobową ochroną i monitoringiem, co daje mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa. Ogrzewanie i ciepła woda pochodzą z sieci miejskiej. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie.
W pobliżu znajdują się sklepy, punkty handlowo-usługowe. Świetnie zorganizowana komunikacja miejska. W bliskiej odległości znajduje się przystanek autobusowy. W niedalekiej odległości znajduje się przystanek kolejowy „Kraków Łobzów” umożliwiający szybki dojazd koleją aglomeracyjną m.in. do Galerii Krakowskiej, parku biznesowego w Zabierzowie oraz lotnisku w Balicach.
Bliskość miasteczka studenckiego AGH, Uniwersytetu Pedagogicznego, Uniwersytetu Rolniczego, Uniwersytetu Jagiellońskiego, centrów biurowych oraz dogodnego dojazdu do centrum miasta oraz innych krakowskich uczelni sprawia, że mieszkanie jest w idealnej lokalizacji.
1 200 000 PLN
Czynsz administracyjny około 900 PLN/2 os.
Możliwość zakupu miejsca parkingowego w garażu podziemnym 100 000 PLN
Zapraszamy do kontaktu oraz na prezentacje nieruchomości.
1 200 000 PLN 20 236 PLN / m2