cookiesStrona korzysta z plików cookies

Dębica, komercyjna na wynajem, Rzeszowska

Nr oferty: 16879
 • Powierzchnia

  131,00 m2
 • Pokoje

  5
 • Piętro

  1
Dodatkowe udogodnienia
 • Klimatyzacja
 • Ochrona

Biuro nieruchomości Mint Property z przyjemnością prezentuje ofertę najmu  całego piętra budynku handlowo - usługowym położonym Dębicy przy ul. Rzeszowskiej. Atrakcyjna lokalizacja - w sąsiedztwie obiekty handlowo–usługowo–magazynowe.

Przedstawiamy do wynajęcia piętro w budynku  po generalnym remoncie składające się z 5 pomieszczeń : sali konferencyjnej, sali, gabinetu, archiwum i pomieszczenia socjalnego o łącznej powierzchni 131mkw  położone na I piętrze. Lokale klimatyzowane, pomieszczenie socjalne wyposażone w aneks kuchenny, archiwum w szafę serwerową. W pomieszczeniu została rozprowadzona instalacja umożliwiająca przygotowanie wielu stanowisk pracy. Całość obiektu chroniona, wyposazona w monitoring zewnętrzny. Atutem nieruchomości jest przestronny parking. 

Elastyczne umowy najmu oraz indywidualne podejście do klienta umożliwia najmniejszym i średnim firmom korzystanie z prestiżowej powierzchni biurowej.

Cena: 5240 PLN netto ( do negocjacji) + media wg zużycia 

W kwocie 5240 zł ujęte są koszty eksploatacji (podatki od działalności gospodarczej, nieruchomości, przeglądy okresowe budynku, ochrona, utrzymanie części wspólnej i toalet w czystości, wyposażenie toalet w środki higieniczne)- dodatkowo do zapłaty osobno koszty mediów według zużycia.

Kaucja 7 000 zł

Lokal dostępny od lutego 2024r

Zapraszamy do współpracy z naszym biurem.

Tel. 535 158 662

 

Cena

5 240 PLN miesiąc 40 PLN / m2

Agata Ciebień

535 158 662

Zobacz pozostałe moje oferty
Zapytaj o ofertę
Wyślij zapytanie o tę ofertę

Lokalizacja

Ostatnia aktualizacja: