cookiesStrona korzysta z plików cookies

Kraków, mieszkanie na wynajem, al. Ignacego Daszyńskiego

Nr oferty: 23377
  • Powierzchnia

    140,00 m2
  • Pokoje

    4
  • Sypialnie

    3
  • Łazienki

    2
  • Piętro

    5
Dodatkowe udogodnienia
  • Winda
  • Klimatyzacja
  • Balkon
  • Ochrona

Luksusowy apartament na wynajem o powierzchni 140 m2 na ostatnim piętrze przy Daszyńskiego w Krakowie

MINT Property prezentuje na wynajem apartament położony na V piętrze budynku z ochroną, garażem podziemnym, windą, wykończonym w 2012r. 


Prezentowany apartament  składa się z:

  • salonu z jadalnią i aneksem kuchennym,
  • 2 sypialni,
  • pokoju gościnnego,
  • 2 garderób,
  • 2 łazienek,
  • tarasu 
  • balkonu

Do mieszkania przynależą 2 stanowiska parkingowe w garażu podziemnym i komórka lokatorska . Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie. Na podłogach wysokiej jakości parkiet. Apartament w pełni umeblowany i wyposażony w sprzęt AGD, RTV najwyższej jakości. Ogrzewanie MPEC. Zainstalowano w nim klimatyzację.  

 

 

Lokalizacja

Budynek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Grzegórzeckiego i Hali Targowej. Inwestycja skierowana jest do osób wymagających poszukujących komfortu życia w doskonałej lokalizacji, 5 minut zajmuje dojście pieszo do Rynku Głównego oraz Galerii Kazimierz. Dużym atutem lokalizacji są zlokalizowanie w niedalekiej odległości Bulwary Wiślane, które oferują możliwość aktywnego spędzania czasu. 

Cena

Czynsz najmu: 13 000 PLN

Czynsz administracyjny 3 600 PLN + prąd

Dwa miejsca postojowe wraz z komórką lokatorską -  1 000 PLN

Kaucja 25 000 PLN

Jednorazowa prowizja dla biura niweruchomości.

Zapraszam do kontaktu i na oglądanie mieszkania!

 

Cena

13 000 PLN miesiąc 93 PLN / m2

Justyna Wilk

Justyna Wilk

793 670 635

Zobacz pozostałe moje oferty
Zapytaj o ofertę
Wyślij zapytanie o tę ofertę

Lokalizacja

Ostatnia aktualizacja: