Powierzchnia
Pokoje
Sypialnie
Łazienki
Do wynajęcia, zupełnie nowe, 2 pokojowe mieszkanie, w ekskluzywnej inwestycji "SOHO Residence" przy ul. Prochowej / Chodkiewicza.
Prezentowany apartament o powierzchni 38 m2 położony jest parterze nowoczesnej, prestiżowej inwestycji.
Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie jest wykończone w bardzo wysokim standardzie i w pełni umeblowane. W mieszkaniu jest zainstalowana klimatyzacja.
Świetna lokalizacja nieruchomości w pobliżu Galerii Kazimierz. W pobliżu znajdują się też Bulwary Wiślane oraz Hala Targowa
Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej inwestycji, oddanej do użytkowania w 2025. Budynek pięknie wykończony, monitorowany oraz strzeżony, posiada windę. W budynku znajduje się pomieszczenie na rowery/wózki.
Miesięczny koszt najmu to 6500 + ok 780 zł opłata administracyjna zawierająca zaliczki na wodę oraz ogrzewanie + prąd. W cenie wliczone jest miejsce postojowe w garażu podziemnym
Prosimy o kontakt z biurem nieruchomości MINT w celu umówienia się na spotkanie.
6 500 PLN miesiąc 171 PLN / m2