cookiesStrona korzysta z plików cookies

Kraków, komercyjna na wynajem, Romanowicza

Nr oferty: 21699
  • Powierzchnia

    16,00 m2
  • Pokoje

    1
  • Piętro

    1

Mint Property ma przyjemność zaprezentować lokal komercyjny na wynajem na ul. Romanowicza w Krakowie. Lokal o pow. 16 m2 znajduje się na 1 piętrze jednopiętrowego budynku.

Lokal jest przygotowany pod przyszłego najemcę. Jest to powierzchnia open space którą można zaranżować według własnego uznania. Meble widoczne na zdjęciach nie są wyposażeniem lokalu. Miejsca postojowe znajdują się pod budynkiem- możliwość wynajmu za dodatkową opłatą. Teren ogrodzony, monitorowany i bezpieczny.  Toaleta przynależna do lokalu znajduje się na korytarzu.

Lokalizacja

Miejsce dogodnie skomunikowane zarówno dla kierowców jak i osób korzystających z komunikacji publicznej. Liczne linie tramwajowe i autobusowe gwarantują łatwy i szybki dojazd w różne rejony miasta. Komunikację pieszo-rowerową ułatwia również Kładka Ojca Bernatka łącząca Podgórze z Kazimierzem. W sąsiedztwie inwestycji są liczne restauracje, winiarnie, muzea. W bliskiej okolicy szereg sklepów oraz punktów usługowych. Kilka minut spacerem na drugim brzegu Wisły centrum handlowo-usługowe Galeria Kazimierz.

Cena

Cena:704 PLN netto

Opłaty eksploatacyjne 240 PLN+ prąd sublicznik+ ogrzewanie (naliczane od m2)

Miejsca postojowe - 250 PLN/szt

Dwukrotna kaucja brutto

Cena

704 PLN miesiąc 44 PLN / m2

Martyna Wenk

Martyna Wenk

577 223 220

Zobacz pozostałe moje oferty
Zapytaj o ofertę
Wyślij zapytanie o tę ofertę

Lokalizacja

Ostatnia aktualizacja: