cookiesStrona korzysta z plików cookies

Kraków, komercyjna na wynajem, Krupnicza

Nr oferty: 20955
  • Powierzchnia

    96,00 m2
  • Pokoje

    4
  • Piętro

    3

Mint Property prezentuje lokal biurowy na wynajem w prestiżowej lokalizacji na Starym Mieście. Lokal ma powierzchni 96,00 m2 i położony jest na trzecim piętrze kamienicy przy pieszej części ul. Krupniczej

Lokal składa się z:
(a) trzech gabinetów, w tym jednego ze schowkiem;
(b) pomieszczenia gospodarczo-archiwalnego (do przekształcenia w gabinet po odświeżeniu);
(c) łazienki z toaletą;
(d) przedpokoju.

Ekspozycja północna i południowa, okna dwóch największych gabinetów wychodzą na ul. Krupniczą. Ogrzewanie gazowe kotłem dwufunkcyjnym.

Klatka schodowa bez windy. W budynku znajdują się obecnie kancelarie oraz firmy zajmujące się branżą IT. Budynek ma podpiętą instalację światłowodową.


Lokal dostępny od lutego 2024 roku

 

Lokalizacja

Nieruchomość zlokalizowana jest w sercu historycznego centrum miasta, przy pieszej części ulicy. W otoczeniu znajdują się liczne kawiarnie, restauracje i butiki, co sprawia, że atmosfera sprzyja zarówno pracownikom, jak i klientom. Bliskość Rynku Głównego oraz węzłów komunikacyjnych pod Bagatelą i alei Trzech Wieszczów zapewnia duże natężenie klientów oraz wprowadza dodatkowy, prestiżowy wymiar dla firm.

Cena

Czynsz miesięczny wynosi 6.900 PLN netto (Wynajmujący wystawia fakturę VAT 23%). Brak czynszów administracyjnych, najemca zobowiązany będzie jedynie do ponoszenia opłat za media i energie według własnego zużycia (sublicznik). 

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości

Cena

6 900 PLN miesiąc 72 PLN / m2

Mateusz  Żyła

Mateusz Żyła

532 133 947

Zobacz pozostałe moje oferty
Zapytaj o ofertę
Wyślij zapytanie o tę ofertę

Lokalizacja

Ostatnia aktualizacja: