cookiesStrona korzysta z plików cookies

Kraków, komercyjna na wynajem, Urzędnicza

Nr oferty: 13268
  • Powierzchnia

    70,00 m2
  • Piętro

    parter

Opis

Mint Property ma przyjemność zaprezentować Państwu piękny i klimatyczny lokal pod najem mieszczący się w centrum Krakowa.

Lokal może być przeznaczony na usługi usługowe, handlowe, biurowe. Lokal wykończony jest w klimatycznym i oryginalnym stylu, idealnie nadaje się również na galerię czy inne artystyczne usługi.

Lokal jest na parterze, wejście bezpośrednio z ulicy, duża oszklona witryna z szybami antywłamaniowymi. Z lokalu jest również drugie wyjście na podwórko. Powierzchnia to 70 m2 w skład której wchodzi:

  • dwa duże niezależne pomieszczenia
  • łazienka
  • zaplecza z aneksem kuchennym

Największym atutem tego lokalu jest lokalizacja i wystrój, a także duża przeszklona witryna bezpośrednio z ulicy. Świetny układ daje dużą możliwość aranżacji.

Dodatkowo istnieje możliwość instalacji reklamy lub neonu świetlnego.

Lokalizacja:

Lokal zlokalizowany jest w centrum Krakowa, w prestiżowej okolicy. Jest to na pewno jeden z nielicznych lokali w sąsiedztwie licznych kancelarii prawnych, biur, oraz lokali usługowych. 

Komunikacja:

Znakomita lokalizacja oznacza świetną komunikację. Przy ulicy Urzędniczej mamy bardzo duży wybór linii tramwajowych, 5 min. pieszo do przystanku tramwajowego i autobusowego. W niedalekiej odległości liczne sklepy, park a także restauracje, kina.

Cena najmu 4 000 zł. 

 

Agent odpowiedzialny:

Aneta Brodzińska
Tel:+48 578 177 877
Mail: aneta.brodzinska@mintproperty.pl

Zachęcam do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań dotyczących nieruchomości.

Cena

4 000 PLN miesiąc 57 PLN / m2

Aneta Brodzińska

578 177 877

Zapytaj o ofertę
Wyślij zapytanie o tę ofertę

Lokalizacja

Ostatnia aktualizacja: