cookiesStrona korzysta z plików cookies

Kraków, mieszkanie na wynajem, Traugutta

Nr oferty: 11401
 • Powierzchnia

  33,00 m2
 • Pokoje

  2
 • Sypialnie

  1
 • Łazienki

  1
 • Piętro

  3
Dodatkowe udogodnienia
 • Przyjazne dla zwierząt
 • Balkon

Opis

Mint Property przedstawia studio do wynajęcia w nowej inwestycji na Starym Podgórzu w pobliżu ulic Starowiślnej/Limanowskiego.

 

Prezentowana nieruchomość to w pełni wyposażone, nowe mieszkanie, liczące 33m2. Wykończone przy użyciu najwyższej jakości materiałów, gotowe do zamieszkania od zaraz.  Rozwiązanie idealne dla pracowników pobliskich korporacji, którzy chcą mieszkać blisko zarówno pracy jak i centrum. Budynek całodobowo monitorowany. Mieszkanie dostępne od zaraz.

 

Lokalizacja jest znakomita, w centrum spokojnej dzielnicy mieszkalnej Stare Podgórze, na zboczu wzgórza Krzemionki. Budynek znajdować się będzie jednocześnie zaledwie kilka minut na piechotę od ruchliwej ulicy Starowiślnej i Placu Bohaterów Getta. Na piechotę można w ciągu 10 minut dojść (przez Kładkę Bernatka nad Wisłą) na Kazimierz z jego nieskończonym wyborem barów i restauracji. Rynek Główny to zaledwie 10 minut samochodem lub tramwajem, podobnie jak dwa krakowskie centra handlowe: Galeria Kazimierz i Bonarka. W okolicy liczne punkty usługowo- handlowe; Żabka, Lidl, Biedronka, apteka, kwiaciarnia, Rossmann, poczta, biblioteka, przychodnia, Kino Wrzos, Castorama, Cinema City, Pure Jatomi.

 


Finanse:

2100 PLN + 90 PLN (czynsz) + media (ok 300 PLN) 
Prowizja dla biura 
Kontakt do agenta:


Przemysław Ługowski
tel. 575 905 908 
przemyslaw.lugowski@mintproperty.pl

Cena

2 100 PLN miesiąc 64 PLN / m2

Przemysław Ługowski

Przemysław Ługowski

575 905 908

Zapytaj o ofertę
Wyślij zapytanie o tę ofertę

Lokalizacja

Ostatnia aktualizacja: