Powierzchnia
Pokoje
Sypialnie
Łazienki
Piętro
Mint Property prezentuje dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2 na ul. Krasickiego na Starym Podwórzu.
Lokal znajduje się na 5-im piętrze pięciopiętrowego budynku z lat 60-tych i składa się z następujących pomieszczeń:
Mieszkanie wykończone z materiałów wysokiej jakości. Doskonale doświetlone, z dużymi oknami i widokiem na miasto. Klimatyzacja.
Doskonała lokalizacja na Starym Podgórzu. Minuta piechotą do Parku Serkowskiego. Bużo zieleni, boisko. Dwie minuty do Bulwarów Wiślanych i ścieżki rowerowej. Kilka minut do Parku Bednarskiego i boiska piłki nożnej.
Zaraz za rogiem ulica Kalwaryjska, gdzie znajduje się duża ilość sklepów, punktów usługowych, basen , banki, restauracje, kawiarnie itd., pełna infrastruktura.
200 m do przystanku tramwajowego, a 400 m do Ronda Matecznego, gdzie znajduje się kluczowy węzeł komunikacji tramwajowej i autobusowej.
Cena za lokal mieszkalny 700 000 zł.
Wynagrodzenie dla biura.
Zapraszam do kontaktu i oglądania mieszkania.
700 000 PLN 21 875 PLN / m2