Powierzchnia
Pokoje
Sypialnie
Łazienki
Piętro
Mint Property ma przyjemność zaprezentować komfortowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m², usytuowane na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku z 1970 roku, na osiedlu Tysiąclecia.
Rozkład pomieszczeń:
Do mieszkania przynależy także duża piwnica o powierzchni 6 m².
Mieszkanie przeszło generalny remont – wymieniono instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne, usunięto instalację gazową, a całe wnętrze zostało wykończone z dbałością o detale. Zabudowa kuchenna z wyspą oraz szafy zostały wykonane na wymiar przez stolarza.
Lokal jest w pełni umeblowany i wyposażony w sprzęt AGD (lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, okap) – gotowy do zamieszkania bez żadnych dodatkowych nakładów. Pomieszczenie gospodarcze pełni funkcję pralni z zabudową. Dodatkowym atutem jest balkon francuski, który zapewnia dostęp świeżego powietrza i naturalne doświetlenie wnętrza.
Nieruchomość posiada pełną własność z księgą wieczystą. Miejsce parkingowe ogólnodostępne dla mieszkańców bloku.
Mieszkanie położone jest w zielonej i dobrze skomunikowanej części Krakowa – na osiedlu Tysiąclecia w dzielnicy Mistrzejowice. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, punkty usługowe oraz przystanki tramwajowe i autobusowe, zapewniające szybki dojazd do centrum. Bliskość Parku Tysiąclecia oraz licznych terenów rekreacyjnych czyni tę lokalizację idealną dla rodzin i osób ceniących aktywny wypoczynek.
930 000 PLN
Czynsz administracyjny 790 PLN
Zapraszam do kontaktu i prezentacji mieszkania.
930 000 PLN 14 308 PLN / m2