cookiesStrona korzysta z plików cookies

Kraków, mieszkanie na sprzedaż, Karola Jana Chodkiewicza

Nr oferty: 20721
 • Powierzchnia

  15,00 m2
 • Pokoje

  1
 • Piętro

  parter

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość o powierzchni 15m² zlokalizowaną przy ul. Karola Jana Chodkiewicza.

Na nieruchomość położoną na parterze dwupiętrowej kamienicy z 1916 roku składa się:

 • Przedpokój
 • Łazienka
 • Mini salon z aneksem kuchennym (10m²)
 • Antresola (5m²)

Lokal wyremontowany od podstaw - wszystkie nowe instalacje, nowa łazienka, nowa antresola, nowe meble, nowe całe wyposażenie. Aktualnie w mieszkaniu znajduje się ogrzewanie podłogowe. Okno znajduje się od strony wschodniej oraz posiada zabezpieczenie antywłamaniowe. 

Formalnie do sprzedaży proponowany jest udział we współwłasności budynku, odpowiadający powierzchni lokalu. Ze sprzedażą związane jest przeniesienie posiadania lokalu w formie aktu notarialnego. Postępowanie o zniesienie współwłasności jest w toku, w wyniku którego zostanie założona księga wieczysta dla oferowanego lokalu.

Samochód zaparkować można przy ulicy. Rower można przechowywać na podwórku.

Lokalizacja

Ulica Chodkiewicza znajduje się pomiędzy najbardziej popularnymi dzielnicami Krakowa, mianowicie Starym Miastem, Grzegórzkami a Kazimierzem.

Dojście do Placu Nowego zajmie nam 10 minut pieszo, natomiast na Rynek Główny 15 minut. Taka lokalizacja zapewnia nam niezakłócony dostęp do wszelkiego rodzaju punktów usługowych: sklepów, aptek, restauracji i centrów medycznych. Niewątpliwym atutem jest także bliskość Galerii Kazimierz, do której dojście zajmie nam 2 minuty. W najbliższym otoczeniu mieszkania jest także wiele terenów spacerowych, takich jak Bulwary Wiślane czy Ogród Botaniczny UJ.

Cena

Cena: 325 000 zł 

Zapraszamy do kontaktu oraz na prezentacje nieruchomości.

Jakub Witek
+48 786 116 227
jakub.witek@mintproperty.pl

Cena

295 000 PLN 19 667 PLN / m2

Jakub Witek

786 116 227

Zobacz pozostałe moje oferty
Zapytaj o ofertę
Wyślij zapytanie o tę ofertę

Lokalizacja

Ostatnia aktualizacja: