cookiesStrona korzysta z plików cookies

Spytkowice, działka na sprzedaż, Torowa

Nr oferty: 18053

Mint Property prezentuje ofertę działki niezabudowanej pod inwestycję lub budowę domu w spokojnym miejscu, a jednocześnie z łatwym dojazdem do pełnej infrastruktury niezbędnej do komfortowego życia.

Teren tworzą dwie działki ewidencyjne i ma kształt prostokąta o wymiarach 20,5 x 66 m. Działka niezadrzewiona, brak ogrodzenia.

W MPZP oznaczenie symbolem MN - czyli zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i zagrodową z usługami wbudowanymi lub przybudowanymi do budynków mieszkalnych oraz zabudowę usługową: obiekty i urządzenia służące realizacji celów publicznych oraz obiekty i urządzenia usług komercyjnych. Pozwala Ci na wybudowanie wymarzonego domu lub budynku usługowego o wysokości do 7 m, zabudowując maksymalnie 30% powierzchni działki.

Media:

Gaz bezpośrednio na działce. Prąd i woda w sąsiedztwie. W najbliższym czasie gmina planuje budowę kanalizacji. 

Lokalizacja

Działka położna w miejscowości Spytkowice, w środkowo-zachodniej części województwa małopolskiego, w gminie Spytkowice, w północnej części powiatu wadowickiego. Tę spokojną wieś zamieszkuje około 4,5 tys mieszkańców. Przez centrum Spytkowic przebiegają dwie główne arterie łączące Kraków i Skawinę z Zatorem i Oświęcimiem: kolejowa i drogowa. Bardzo dobre połączenie miejscowości z Krakowem (40 km) oraz z miastem Wadowice (15 km), Oświęcim (29 km) czy Zator (10 km).

Blisko szkoła, sklepy, kościół oraz boiska sportowe.

Cena

Cena: 140 000 PLN do negocjacji

Cena

140 000 PLN 104 PLN / m2

Jakub Myśliwiec

Jakub Myśliwiec

796 366 577

Zobacz pozostałe moje oferty
Zapytaj o ofertę
Wyślij zapytanie o tę ofertę

Lokalizacja

Ostatnia aktualizacja: