cookiesStrona korzysta z plików cookies

Rzeszów, mieszkanie na sprzedaż, Wierchowa

Nr oferty: 14448
  • Powierzchnia

    66,00 m2
  • Piętro

    1
Dodatkowe udogodnienia
  • Przyjazne dla zwierząt
  • Komórka lok

Opis

Oferta bez prowizji dla biura

Mieszkania bez podatku PCC.

 

Ostatnie mieszkania 66.7 m² z poddaszem.

Oferowany lokal mieszkalny o powierzchni 66,7 m² w cenie 286 000 posiada cztery pokoje, (opcjonalnie można wykonać trzy pokoje), aneks kuchenny, łazienkę i pomieszczenie gospodarze. Mieszkanie posiada dodatkowo poddasze, którego wykończenie jest możliwe jako opcja w cenie 24 500 zł.

Osiedle Wierchowa to bezczynszowe mieszkania w kameralnej niskiej zabudowie, położone w przyjaznej mieszkańcom przestrzeni bogatej w zieleń.

Osiedle zlokalizowane jest w Rzeszowie przy ul. Wierchowej i wyróżnia się wyjątkowym usytuowaniem u podnóża stoku wzgórza Matysówki, w którego bezpośrednim sąsiedztwie władze samorządowe miasta opracowują koncepcję stoku narciarskiego. Jeżeli dojdzie do realizacji tego przedsięwzięcia mieszkańcy uzyskają bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych w okresie całego roku.   Walory przyrodnicze, sąsiedztwo lasu, czyste powietrze to nie jedyne atuty tej lokalizacji. W odległości około 300 metrów od osiedla znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek, ogólnodostępny plac zabaw, dom kultury, przystanek komunikacji miejskiej. Dojazd do najbliższego centrum handlowego Plaza Rzeszów, Castorama trwa nie całe 6 minut i wynosi 3,9 km.

Oferowane mieszkania wyróżniają się wyjątkowym komfortem akustycznym ze względu na zastosowanie podwójnych wygłuszonych niezależnych ścian nośnych o łącznej grubości 50 cm oddzielających od siebie każdy z  lokali mieszkalnych. Każde mieszkanie ma swoje indywidualne drzwi wejściowe z zewnątrz dzięki czemu jego lokatorzy nie doświadczają hałasu z klatki schodowej.

Oferowany lokal ma  powierzchnię 66,7 m², dostępny jest w cenie 286 000 PLN, posiada trzy pokoje, aneks kuchenny, łazienkę i pomieszczenie gospodarze. Mieszkania gotowe do odbioru. 

Cena dotyczy wykończenia stanu deweloperskiego, ponad to w cenie zawarte są dwa miejsca parkingowe.

 

Agent odpowiedzialny: Konrad Błaszczak

Cena

286 000 PLN 4 333 PLN / m2

Konrad Błaszczak

534 118 116

Zapytaj o ofertę
Wyślij zapytanie o tę ofertę

Lokalizacja

Ostatnia aktualizacja: