cookiesStrona korzysta z plików cookies

Rzeszów, mieszkanie na sprzedaż, Lubelska

Nr oferty: 13340
 • Powierzchnia

  73,14 m2
 • Pokoje

  4
 • Sypialnie

  3
 • Łazienki

  1
 • Piętro

  4
Dodatkowe udogodnienia
 • Winda
 • Balkon

Opis

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu kontynuację znanej już inwestycji osiedla "BELLA DOLINA" popularnego dewelopera, zlokalizowaną w prestiżowej lokalizacji na ul. Lubelskiej w Rzeszowie.

Kompleks budynków w inwestycji "BELLA DOLINA" powstaje w odpowiedzi na potrzeby ludzi szukających mieszkania blisko centrum miasta, z szybkim dojazdem do autostrady A4lotniska w Jasionce oraz każdej innej części Rzeszowa. Znajduje się w jednej z najprężniej rozwijających się dzielnic Rzeszowa–przy ulicy Lubelskiej. Tu ściągają licznie międzynarodowe firmy, stanowiące potężne zaplecze zatrudnienia, a wraz z nimi nowoczesna zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Osiedle to wyznacza nowe standardy w kreowaniu przestrzeni miejskich osiedli, tak aby młodym, nowoczesnym Rzeszowianom żyło się komfortowo. Jednocześnie "BELLA DOLINA" to miejsce bezpieczne i oddalone od uciążliwego miejskiego zgiełku. Bez wątpienia to najważniejsze czynniki decydujące o wyborze mieszkania.

Osiedle po ukonczeniu drugiego etapu będzie składało się z 4 nowoczesnych, starannie zaprojektowanych budynków.

Całość idealnie komponuje się z otoczeniem terenów zielonych i rekreacyjnych.

Osiedle "BELLA DOLINA" to nowoczesny kompleks mieszkań zaprojektowanych ze szczególną starannością, który przyciąga klientów swoją nowoczesną bryłą budynków, dużą dostępnością mieszkań o różnorodnym typie, oraz metrażu co powoduje, że każdy z nas znajdzie tu idealne mieszkanie do zamieszkania dla siebie bądź też na inwestycję pod wynajem.

Termin oddania inwestycji to marzec 2022 roku!

Prezentowane mieszkanie to 4 pokoje o powierzchni 73,14 m2.

Cena prezentowanej nieruchomości to: 424 200 PLN!

Do mieszkania można również dokupić komórkę lokatorską za cenę od 7 000 PLN oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym za cenę 28 000 PLN lub miejsce postojowe z komórką lokatorską za cenę 33 000 PLN!

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA BIURA ORAZ PODATKU PCC!

Umów się na prezentację!

Agent prowadzący ofertę: Adrian Chabko

Cena

424 200 PLN 5 800 PLN / m2

Adrian Chabko

Adrian Chabko

790 309 909

Zapytaj o ofertę
Wyślij zapytanie o tę ofertę

Lokalizacja

Ostatnia aktualizacja: