Powierzchnia
Pokoje
Sypialnie
Łazienki
Piętro
Przedstawiamy Państwu 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 125 m2 przy ul. Szwedzkiej w dzielnicy Dębniki. Nieruchomość usytuowana jest pobliżu ronda Grunwaldzkiego które stanowi jeden z głównych miejskich węzłów komunikacyjnych. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze budynku składa się z:
Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. W kuchni pełny sprzęt AGD. Istnieje możliwość doposażenia mieszkania w meble zgodnie z życzeniem Najemcy. Do budynku przynależy także ogród stanowiący część wspólną całego założenia.
Miesięczny czynsz wynosi 4900 pln. Dodatkowe opłaty to czynsz administracyjny (80 PLN od osoby) + opomiarowane media (woda, prąd i gaz). Do mieszkania przynależy także garaż o powierzchni 26 m2 ( cenie najmu).
Zapraszamy do kontaktu i wizyty w nieruchomości.