cookiesStrona korzysta z plików cookies

Kraków, komercyjna na wynajem, Pawia

Nr oferty: 9636
  • Powierzchnia

    220,00 m2
  • Piętro

    Parter

Opis

Mint Property ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal usługowy o powierzchni 220 m2 z dużymi witrynami w inwestycji Kamienica pod Smokami, znajdującej się w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Pawiej.  

Prezentowany lokal jest w stanie do wejścia. Wykończony w wysokim standardzie (płytki ceramiczne 90 x 90 cm białe; ściany pomalowane na biało; techniczny sufit pomalowany na czarno; zaplecze socjalne; toaleta). Składa się z jednego, dużego pomieszczenia z dużymi perspektywami adaptacyjnymi. Dodatkowym atutem nieruchomości są obszerne witryny. Wejście do lokalu bezpośrednio od ulicy Pawiej oraz od strony dziedzińca. Lokal jest przystosowany pod działalność gastronomiczną- posiada instalację wentylacyjną i gazową.

W bliskiej okolicy znajduje się Galeria Krakowska, Dworzec Główny, Stare Miasto oraz nowopowstały kompleks biurowy HIGH5IVE, gdzie zatrudnienie znajdzie około 10 000 osób.

CENA: 95 zł netto/m2 miesięcznie + media wg wskazań liczników // 20 900 zł netto miesięcznie + media wg wskazań liczników

Zapraszamy do kontaktu i prezentacji nieruchomości.

Elżbieta Jelonek

Tel: 576 160 260

Mail: elzbieta.jelonek@mintproperty.pl

Cena

20 900 PLN miesiąc 95 PLN / m2

Elżbieta Jelonek

Elżbieta Jelonek

576 160 260

Zapytaj o ofertę
Wyślij zapytanie o tę ofertę
Ostatnia aktualizacja: