cookiesStrona korzysta z plików cookies

Kraków, komercyjna na wynajem, ul. Witkowicka

Nr oferty: 46
 • Powierzchnia

  500,00 m2
 • Pokoje

  11
 • Sypialnie

  11
 • Łazienki

  3
Dodatkowe udogodnienia
 • Klimatyzacja
 • Balkon

Opis

Do wynajęcia - nowoczesna powierzchnia biurowa dla firmy ceniącej niezależność

Do wynajęcia duża rezydencja o pow. ok 500 m2 położona na widokowej działce z dużym parkingiem, idealnie przystosowana pod biuro. Parking przygotowany jest na 30 samochodów i przeznaczony do wyłącznej dyspozycji najemcy.

Prezentowana nieruchomość mieści się w dzielnicy Prądnik Biały na działce 14ar zagospodarowanej i ogrodzonej z wejściem głównym od strony ulicy i drugim wejściem od strony parkingu. Dom usytułowany jest w bliskiej odległości trasy wylotowej na Warszawę. W pobliżu znajdują się też przystanki komunikacji miejskiej.

Prezentowany dom został oddany do użytku w 2009 r., jest bardzo nowocześnie wykończony, dobrze ocieplony. Dodatkowo wyposażony jest w instalację alarmową i przeciwpożarową oraz monitorowany i chroniony przez firmę ochroniarską przez 24h na dobę. Wejście za ogrodzenie i do budynku za pomocą kart magnetycznych i kodu.

W piwnicy jest kotłownia z piecem dwufunkcyjnym, pomieszczenie przeznaczone pod serwerownię i trzy pomieszczenia do zagospodarowania według własnego pomysłu. Podłogi wyłożone są płytkami, na ścianach gładź - wszystko pomalowane. 

Parter posiada 5 pomieszczeń biurowych (w tym jedno 35 m2) i łazienkę.

Na 1 piętrze znajdują się 3 pomieszczenia biurowe (w tym jedno 50m2), łazienkę, kuchnię i jedno pomieszczenie gospodarcze.

Na 2 piętrze znajdują się 4 duże i jasne pomieszczenia biurowe, każde z balkonem plus hol, łazienka i jedno małe pomieszczenie gospodarcze.

Podłogi wyłożone są gresami polerowanymi i panelami, a balustrady wykonane są ze stali nierdzewnej satyna. Każdy z pokoi biurowych posiada po kilka gniazd internetowych. 

W prezentowanej nieruchomości wykonano profesjonalnie instalację komputerową z zabezpieczeniami. Na każdym piętrze zainstalowano tablicę bezpiecznikową z wyłącznikiem prądu. Na pierwszej tablicy od strony zasilania jest zainstalowany ochronnik przepięciowy oraz sygnalizacja obecności faz. Zasilanie serwerowni obwodem trójfazowym z zabezpieczeniami. Ochronnik przepięciowy również w złączu.

Wszystkie pomieszczenia zostały odświezone w marcu 2019 roku.

Cena: 14 000 zł netto + VAT 

Dodatkowo płatne media.

Kaucja: jednomiesięczny czynsz 

Prowizja dla biura.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu na prezentację lokalu.

Katarzyna Mielecka

tel. 532 261 513

 

 

raszam 

 

Cena

14 000 PLN miesiąc 28 PLN / m2

Katarzyna Mielecka

Katarzyna Mielecka

532 261 513

Zapytaj o ofertę
Wyślij zapytanie o tę ofertę

Lokalizacja

Ostatnia aktualizacja: