cookiesStrona korzysta z plików cookies

Kraków, komercyjna na wynajem, Cieszyńska

Nr oferty: 10788
  • Powierzchnia

    110,00 m2
  • Piętro

    parter

Opis

Na wynajem nowy, świetnie usytuowany lokal usługowo-handlowy o bardzo dużych możliwościach aranżacyjnych. Na przestrzeni 110 m2 swobodnie można wydzielić niezależne gabinety/ pokoje oraz pomieszczenie socjalne bądź pozostawiając aktualny stan cieszyć się z otwartej, bardzo ładnie doświetlonej przestrzeni.

Lokal mieści się na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego pośród innych dobrze prosperujących lokali usługowych.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się nowo oddane budynki mieszkalne w całości wyprzedane przez nabywców z zasobnym potfelem. W bezpośrednim sąsiedztwie powstaje również kolejny nowoczesny obiekt z 270 lokalami mieszkalnymi.

Wysoka witryna frontowa wychodząca na ruchliwą ulicę zajmuje 3/4 całej ściany lokalu. Lokal w stanie deweloperskim, bardzo dobrze doświetlony przeszkleniami na dwóch przeciwległych ścianach.

Możliwy jest udział właścicela w kosztach wykończenia lokalu pod działalność danego typu bądź wakacje czynszowe. Właściciel otwarty jest na wszelkie propozycje.

Jego atutem jest także indywidualne opomiarowanie wszystkich liczników oraz centralna klimatyzacja i ogrzewanie z sieci miejskiej. Lokal jest bardzo dobrze doszczelniony, co zapewnia zarówno ciszę jak również komfort cieplny.

W obiekcie może mieścić się każdy typ działalności z wyłączeniem lombardu. Dla lokalu wydane są także pozwolenia na sprzedaż i spożycie alkoholu.  

400 m od Alei Juliusza Słowackiego. Łatwy dojazd zarówno komunikacją jak i autem bezpośrednio pod drzwi lokalu.

Ofertowa cena wynajmu: 65 pln/ m2 plus czynsz administracyjny.

 

Zapraszam do kontaktu i osobistego zapoznania się z walorami obiektu oraz lokalizacji.

 

tel. 730 598 479

Cena

7 150 PLN miesiąc 65 PLN / m2

Aneta Wydro

Aneta Wydro

730 598 479

Zapytaj o ofertę
Wyślij zapytanie o tę ofertę

Lokalizacja

Ostatnia aktualizacja: