cookiesStrona korzysta z plików cookies

Kraków, komercyjna na wynajem, 29 Listopada

Nr oferty: 10308
  • Powierzchnia

    68,00 m2
  • Piętro

    Parter
Dodatkowe udogodnienia
  • Klimatyzacja
  • Ochrona

Opis

Biuro Nieruchomości Mint Property ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal usługowy na wynajem, doskonały pod branżę gastronomiczną.  

Lokal ma powierzchnię 68 m2, jest w stanie deweloperskim, do dowolnej aranżacji. W lokalu znajdują się witryny, co gwarantuje doskonałą widoczność z odległości. Wyskokość pomieszczenia waha się pomiędzy 3,2 a 4,5 m. W lokalu znajdują się wszystkie media (woda, kanalizacja, prąd, internet, ogrzewanie gazowe - podłogowe), dodatkowo istnieje możliwość podpięcia do lokalu gazu LPG. 

Lokal posiada 3 wejścia - z zew. od strony drogi, z zew z tyły budynku oraz jedno wewnętrzne z sali sprzedaży stacji paliw. Na stacji znajduję się kompleks toalet - męska, damska oraz dla osób niepełnosprawnych (dla klientów) oraz osobna toaleta przeznaczona tylko dla użytku przyszłego najemcy lokalu. Przed lokalem zlokalizowane są 2 stoliki z krzesłami do dyspozycji najemcy. Za budynkiem jest możliwość stworzenia małego ogródka na części brukowanej - bez dodatkowych opłat. Na wiacie stacji oraz pylonie cenowy jest możliwość zamontowania święcącego logotypu.

Stacja czynna jest całą dobę, monitoring wew i zew. oraz parking. Oprócz stacji, która generuje dość spory ruch znajdują się 2 budynki biurowo-usługowe, w których pracuje około 200-250 osób. 

Czas wynajmu min. 3 lata.

Cena wynajmu: 3400 netto do negocjacji + media + utrzymanie części wspólnych (woda, prąd, ogrzewanie, serwis sprzątający). 

Zapraszamy do kontaktu i na prezentację nieruchomości. 

Agent odpowiedzialny za ofertę: Anna Szydło 

Cena

3 400 PLN miesiąc 50 PLN / m2

Anna Szydło

Anna Szydło

784 688 225

Zapytaj o ofertę
Wyślij zapytanie o tę ofertę

Lokalizacja

Ostatnia aktualizacja: