cookiesStrona korzysta z plików cookies

Kraków, mieszkanie na sprzedaż, Kapelanka

Nr oferty: 19155
 • Powierzchnia

  122,00 m2
 • Pokoje

  5
 • Sypialnie

  3
 • Łazienki

  2
 • Piętro

  2
Dodatkowe udogodnienia
 • Balkon
 • Komórka lok

Mint Property prezentuje na sprzedaż lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 122,20 m2 położony na drugim piętrze budynku przy ul. Ceglarskiej w Krakowie. Mieszkanie jest ma dwa poziomy oraz zaadaptowane na cele mieszkalne poddasze. Lokal charakteryzuje się bardzo funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, jest jasne i bardzo przestronne.

Lokal składa się z:
(1) na pierwszym poziomie mieszkania (drugie piętro budynku):
- aneks kuchenny z przestronną strefą dzienną - o łącznej powierzchni około 60 m2;
- łazienka;
- spiżarnia;
(2) na drugim poziomie:
- 3 sypialnie;
- łazienka.

Lokal posiada balkon z ekspozycją południową na teren zielony wokoło. Układ pomieszczeń został zupełnie przeprojektowany przez architekta przy okazji generalnego remontu. Mieszkanie jest w stanie nadającym się do zamieszkania od razu – lokal został wykończony w wysokim standardzie.

Lokalizacja

Mieszkanie położone jest w cichej i spokojnej okolicy, oddzielonej od ul. Kapelanka dwoma liniami zabudowań – co powoduje jednocześnie, że lokal jest doskonale skomunikowany. W najbliższej odległości znajdują się tereny zielone na Zakrzówku, Bulwary Wiślane, stare Dębniki oraz Wawel i Stare Miasto. W niedużej odległości położone są nowe zabudowania biurowe, oraz pełne zaplecze handlowo-usługowe.

Cena

Cena sprzedaży lokalu wynosi 1.690.000 PLN (sprzedaż nie jest objęta podatkiem VAT). Wraz z mieszkaniem sprzedawany jest garaż o powierzchni 32,00 m2, w którym znajdują się dwa miejsca postojowe za cenę w kwocie 100.000 PLN.

Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

Mateusz Żyła – MINT Property
+48 532 133 947
mateusz.zyla@mintproperty.pl

 

Cena

1 690 000 PLN 13 852 PLN / m2

Mateusz Żyła

532 133 947

Zobacz pozostałe moje oferty
Zapytaj o ofertę
Wyślij zapytanie o tę ofertę

Lokalizacja

Ostatnia aktualizacja: