cookiesStrona korzysta z plików cookies

Kraków, działka na sprzedaż, Górka Narodowa

Nr oferty: 14815

Opis

Mint Property ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną przy ul. 29 listopada. 

Działka jest jedną z ostatnich działek do sprzedania pod zabudowę jednorodzinną w MPZP "Las Witkowicki". W najbliższej okolicy wszystkie inne działki zostały przekształcone na tereny zielone lub sprzedane pod zabudowę. 

Idealnie nadaje się pod budowę dużego domu/domów lub pod zabudowę bliźniaczą/szeregową. W sąsiedztwie działki istnieją wyprzedane budynki które pozwala oszacować średnie ceny sprzedaży za metr kwadratowy. 

Działka w ogłoszeniu (zaznaczona żółtymi liniami) ma powierzchnie ~37a (3678 m2) i szerokość około 30 metrów. Wjazd na działkę jest możliwy z ulicy. Na terenie występuje spadek w stronę zachodnią. Działka ma kształt prostokątny i nie posiada zieleni wysokej. 

Na działce jest dostęp do wody. Prąd jest dostępny w działce sąsiedniej a gaz i kanalizacja są w drodze. W związku z spadkiem na działce trzeba uwzględnić przepompownie i zjazd na działkę aby dostarczyć materiały budowlane. 

LOKALIZACJA:

Dobra propozycja dla osób chcących zamieszkać w niedalekiej odległości od centrum miasta, a równocześnie poszukujących spokoju oraz bliskości natury. 
Położenie gwarantuje dostęp do zielonych terenów rekreacyjnych dla mieszkańców i ich czworonogów oferując liczne szlaki piesze oraz rowerowe.

W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, restauracje, placówki edukacyjne, inne sklepy i punkty usługowe oraz malownicze widoki. Okolica posiada też zorganizowany transport publiczny.

Lokalizacja zapewnia również łatwy i szybki dojazd do:
- Centrum miasta – 15 minut
- Galeria Krakowska - 15 minut
- Droga Krajowa 79 - 2 minuty

 

Prezentacja nieruchomości możliwa po uprzednim podpisaniu umowy pośrednictwa.

 

Cena: 1 390 000 PLN do negocjacji

 

Zapraszamy do kontaktu oraz na prezentacje nieruchomości

Cena

1 390 000 PLN 378 PLN / m2

Maksymilian Niedbała

796 366 577

Zapytaj o ofertę
Wyślij zapytanie o tę ofertę

Lokalizacja

Ostatnia aktualizacja: