cookiesStrona korzysta z plików cookies

Kraków, mieszkanie na sprzedaż, Topolowa

Nr oferty: 14535
 • Powierzchnia

  68,00 m2
 • Pokoje

  4
 • Sypialnie

  4
 • Łazienki

  4
Dodatkowe udogodnienia
 • Przyjazne dla zwierząt

Opis

Biuro nieruchomości Mint Property oferuje na sprzedaż piękny dwupoziomowy apartament podzielony na 4 mikro kawalerki przy ul. Topolowej. 

Apartament o powierzchni użytkowej 68 m2 na który składa się:

Lokal o powierzchni 68 m2 posiada 2 poziomy. Został podzielony na 4 mikro kawalerki tematyczne każda wyposażona w aneks kuchenny i łazienkę:

 • Wisława Szymborska
 • Stanisław Lem
 • Stanisław Wyspiański
 • Jan Matejko


Mieszkanie jest po generalnym remoncie, została wymieniona cała instalacja. Piękna wyremontowana kamienica. 

Mieszkanie jest przeznaczone dla inwestora, który chciałby kupić gotowy produkt inwestycyjny, który będzie przez wiele lat dawał pasywny dochód z wynajmu. Mieszkanie jest gotowcem inwestycyjnym - w pełni przygotowane, idealnie przystosowane do wynajmu. Dodatkową korzyścią z zakupu mieszkania w tej lokalizacji jest także wzrost wartości samego aktywa (mieszkania). Za okres ostatnich 3 lat w Krakowie był to wzrost o 35 %. Planowana dynamika wzrostów cen mieszkań w Krakowie w najbliższych latach prognozowana jest w granicach 8-10 % rocznie.

Mieszkanie jest wyposażone w sprzęt najwyższej jakości, gotowe do wejścia. Wnętrza zaprojektowane przez prestiżowe biuro architektoniczne, zabudowa kuchni i szafy robione na wymiar. 

Znakomite połączenie komunikacyjne z resztą miasta. Pełna infrastruktura, sklepy, liczne punkty handlowo usługowe. W bliskiej odległości szkoła, przedszkole, żłobek w okolicy a także liczne parki, alejki spacerowe, place zabaw ale też bliska odległość od Dworca Głównego, Galerii Krakowskiej, Galerii Unity Tower, Uniwersytetu Ekonomicznego, Operetki, Ogródu Botanicznego, Parku Strzeleckiego, Centrum Biurowego Lubicz, Sądu Administracyjnego.

Mieszkanie własnościowe z Księgą Wieczystą.

Cena mieszkania: 999 000 PLN

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz na prezentacje nieruchomości!

Aneta Brodzińska
Tel: 578 177 877
Mail: aneta.brodzinska@mintproperty.pl

Cena

999 000 PLN 14 691 PLN / m2

Aneta Brodzińska

578 177 877

Zapytaj o ofertę
Wyślij zapytanie o tę ofertę

Lokalizacja

Ostatnia aktualizacja: