cookiesStrona korzysta z plików cookies

Kraków, mieszkanie na sprzedaż, Kalwaryjska

Nr oferty: 14482
 • Powierzchnia

  28,00 m2
 • Pokoje

  2
 • Sypialnie

  1
 • Łazienki

  1
 • Piętro

  1

Mint Property prezentuje na sprzedaż mieszkania, znajdujące się w kamienicy, która aktualnie przechodzi rewitalizację. Prezentowana inwestycja znajduje się na Starym Podgórzu, na ul. Kalwaryjskiej.

Oferowane mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe, o powierzchniach w przedziale od 28 m2 do 81 m2, to idealne rozwiązania dla klientów, którzy są ukierunkowani na najem długo jak i krótko terminowy. 

Po zakończeniu prac remontowych części wspólnych, bedzie możliwe przystąpienie do aranżacji mieszkań zgodnie z przedstawionymi koncepcjami zawartymi w pozwoleniu na budowę.

Do każdego mieszkania przynależy piwnica.

Planowany termin oddania nieruchmości przypada na III kwartał 2022 roku.

Lokalizacja:

Nieruchomość charakteryzuje się doskonałą lokalizacją, która jest lubiana przez mieszkańców i wynajmujących. W pobliżu znajduje się pełna infrastrutura handlowo-usługowa. Doskonałe połączenie komunikacyjne z każdą częścią Krakowa gwarantują tramwaje oraz węzeł przesiadkowy Przy Rondzie Matecznego. 10 minut spacerem dzialą mieszkanie od klimatycznego Kazimierza, gdzie znajdują się liczne restauracje, kawiarnie, zabytki i muzea. W pobliżu Plac Bohaterów Getta, Bulwary Wiślane wraz z Kładką Ojca Bernatka oraz piękny Park Bednarskiego z siłownią na wolnym powietrzu. 

Cena sprzedaży zaczynają się od 249 000 zł 

Zapraszamy do kontaktu i na prezentacje nieruchomości.

Katarzyna Mielecka
Tel: 532 261 513
Mail: katarzyna@mintproperty.pl 

Cena

249 000 PLN 8 893 PLN / m2

Katarzyna Mielecka

Katarzyna Mielecka

532 261 513

Zobacz pozostałe moje oferty
Zapytaj o ofertę
Wyślij zapytanie o tę ofertę

Położenie nieruchomości

Ostatnia aktualizacja: