cookiesStrona korzysta z plików cookies

Kraków, komercyjna na sprzedaż, Podmiejska

Nr oferty: 14055
 • Powierzchnia

  40,00 m2
 • Piętro

  parter
Dodatkowe udogodnienia
 • Ogrodek
 • Ochrona

Opis

Mint Property prezentuje dwupomieszczeniowy lokal usługowy o powierzchni 40 m2 usytuowany w prestiżowej lokalizacji na Osiedlu Oficerskim przy ul. Podmiejskiej. 

Lokal położony w odnowionym, reprezentatywnym budynku składa się z następujących pomieszczeń:

 • Pomieszczenie 1
 • Pomieszczenie 2
 • Łazienka
 • Pomieszczenie socjalne

Lokal w zeszłym roku został wykończony w wysokim standardzie, przez co nie wymaga wkładu finansowego. Możliwość przejęcia wyposażenia. 

W pomieszczeniu socjalnym zamontowany jest zlew oraz blat do przyrządzania posiłków czy kawy. 

W lokalu znajduje się szafa rack i patch panel do której sprawdzone jest całe okablowanie lokalu tj. sieć komputerowa i monitoring IP. W szafie rack jest też przyciągnięty światłowód bezpośrednio ze słupa + druga niezależna linia dla reszty mieszkańców.

 

W lokalu zamontowany został alarm Satel oraz czujki Satel silver dualne 4szt. + czujki dymu w każdym pomieszczeniu biurowym.

Dodatkowo, lokal chroniony jest przez firmę Solid (40zł netto / msc). Od ogrodu zamontowana została roleta antywłamaniowa.

Ogrzewanie ze wspólnej kotłowni gazowej. Licznik woda ciepła, zimna i ogrzewanie. Możliwość sterowania pompą ogrzewania w lokalu i ustawienia godzin i temperatury aktywnego grzania. Ogrzewanie podłogowe w całym lokalu.


Niski czynsz - ok. 200 zł / miesiąc.

W lokalu można prowadzić dowolną działalność. Lokal posiada księgę wieczystą, w której wskazany jest jako użytkowy. 

 

 

Budynek o reprezentatywnej fasadzie, odnowionej kompleksowo 2 lata temu. Wymienione zostały wszystkie instalacje wewnętrzne, kamienica została ocieplona oraz zmienione zostały wszystkie wylewki oraz tynki. Piękna elewacja oraz stylowe drzwi wejściowe przyciągają uwagę przechodniów. Wejście do budynku za pomocą domofonu, bądź bramy otwieranej na pilota. Teren wokół budynku jest bardzo zadbany, ogrodzony oraz oświetlony. Brak strefy płatnego parkowania na ulicach wokół nieruchomości stanowi dodatkową zaletę lokalu. 

 


Lokalizacja:

Głównym atutem nieruchomości jest lokalizacja. Osiedle Oficerskie jest prestiżową lokalizacją, idealną pod działalność np. doradczo-prawniczą.  Miejsce jest świetnie skomunikowane z całym Krakowem, w odległości 10 min piechotą znajduje się Uniwersytet Ekonomiczny, Unity Center, czy Budynek Sądu przy Rondzie Mogilskim. Galeria Krakowska z zapleczem usługowym i gastronomicznym, a także dworzec autobusowy i tramwajowy. 

 

 

Cena: 340 000 PLN netto

 

Zapraszamy do kontaktu oraz na prezentacje nieruchomości.

Łukasz Janawa
Tel: 536 303 391
Mail: lukasz.janawa@mintproperty.pl

Cena

340 000 PLN 8 500 PLN / m2

Łukasz Janawa

Łukasz Janawa

536 303 391

Zapytaj o ofertę
Wyślij zapytanie o tę ofertę

Lokalizacja

Plan nieruchomosci (1)

plan
Ostatnia aktualizacja: