cookiesStrona korzysta z plików cookies

Kraków, mieszkanie na sprzedaż, Białoruska

Nr oferty: 11955
 • Powierzchnia

  44,00 m2
 • Pokoje

  2
 • Sypialnie

  2
 • Łazienki

  1
 • Piętro

  6
Dodatkowe udogodnienia
 • Winda
 • Balkon
 • Komórka lok

Opis

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w dzielnicy Wola Duchacka przy ul. Białoruskiej w Krakowie.

Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze bloku z płyty, ma powierzchnię 44,01 m2 i składa się z :

- Pokój dzienny z wyjściem na balkon

- Pokój/Sypialnia

- Kuchnia

- Łazienka

- Przedpokój

Do mieszkania przynależy piwnica. Ogrzewanie z sieci miejskiej (brak piecyka gazowego). Dużo miejsc postojowych, zarówno przed budynkiem jak i na sąsiadującym parkingu strzeżonym (bezpłatny dla mieszkańców).

Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, wymieniono instalacje elektryczną, wod-kan oraz gazową, jest dwustronne (wschód-południe) co zapewnia świetne nasłonecznienie, z balkonu i z okien roztacza się przyjemny widok a w dobrą pogodę widać Tatry. Brak sąsiednich budynków co za tym idzie, zupełna intymność, nikt nie zagląda w okna. 

Lokalizacja: Wolda Duchacka od lat cieszy się powodzeniem wśród Krakowian. Dzielnica jest bardzo zielona, i dobrze zagospodarowana, budynki wielorodzinne sąsiadują z eleganckimi willami. Mieszkańcy cieszą się pełną infrastrukturą handlową i oświatową. W wielu publikacjach podkreśla się bezpieczeństwo okolicy. Galeria handlowa Bonarka zapewnia najlepszy dostęp do handlu i usług takich jak Kino czy siłownia.

Bardzo dobra komunikacja:linia tramwajowa, autobusowa, obecnie budowana jest trasa łagiewnicka która usprawni ruch w południowej części miasta. 

Cena mieszkania to 339 000 zł

Koszty związane z użytkowniem to czynsz ok 390 zł plus prąd.

Agent odpowiedzialny:

Michał Chmura

Cena

339 000 PLN 7 705 PLN / m2

Michał Chmura

Michał Chmura

884 341 444

Zapytaj o ofertę
Wyślij zapytanie o tę ofertę

Lokalizacja

Ostatnia aktualizacja: