cookiesStrona korzysta z plików cookies

Kraków, komercyjna na sprzedaż, Dauna

Nr oferty: 11937
  • Powierzchnia

    57,00 m2
  • Piętro

    parter
Dodatkowe udogodnienia
  • Przyjazne dla zwierząt

Opis

Biuro Nieruchomości Mint Property ma przyjemność zaprezentować Państwu witrynowy, frontowy i doskonale widoczny z ulicy lokal komercyjny na sprzedaż w perspektywistycznej lokalizacji. 

LOKALIZACJA: Wola Duchacka. Osiedle cechujące się dużym poziomem zaludnienia, idelanie skomunikowane z każdym punktem na mapie Krakowa, posiadające ogólnodostępny parking dla klientów, mieszkańców i interesantów. 

BUDYNEK: 3-kondygnacyjny kameralny budynek usługowo- mieszkalny wykonany z materiałów wysokiej jakości, z usługami na parterze i lokalami mieszkalnymi na wyższych kondygnacjach.

PLAN: Lokal ma powierzchnię 57 m2, rozlokowaną na jednym poziomie, składającą się z dużej otwartej przestrzeni, pomieszczenia socjalnego i zaplecza sanitarnego. Wysokość lokalu: 3,2 m. Lokal posiada dwa wejścia, jedno od frontu, witrynowe, alternatywne "od zaplecza". Możliwość wydzielenia części ogródka przynależnego na wyłączność do lokalu.

WYPOSAŻENIE: Lokal w stanie deweloperskim, wymaga adaptacji pod konkretny rodzaj działalności. Lokal wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje: ogrzewanie, wentylację, klimatyzację, pełną instalację sanitarną. Lokal posiada miejskie ogrzewanie. Duże aluminiowe witryny. Możliwość zawieszenia szyldu reklamowego. 

Lokal idealny na salon fryzjerski, gabinet kosmetyczny, handel, restaurację, działalność biurową. 

FINANSE: 

455 000 PLN netto

Zapraszamy na prezentację nieruchomości. 

Agent odpowiedzialny za ofertę: 

Elżbieta Jelonek
Tel: 576 160 260
Mail: elzbieta.jelonek@mintproperty.pl

Cena

455 000 PLN 7 982 PLN / m2

Elżbieta Jelonek

576 160 260

Zapytaj o ofertę
Wyślij zapytanie o tę ofertę

Lokalizacja

Ostatnia aktualizacja: