cookiesStrona korzysta z plików cookies

Burów, działka na sprzedaż,

Nr oferty: 10047

Opis

Planujesz budowę domu? Zamieszkaj w malowniczym Burowie gm. Zabierzów blisko Krakowa w modnym kierunku zachodnim, tuż obok Balic. 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości, którą stanowi piękna 23 arowa, widokowa działka. Położenie/nachylenie południowe działki na wzniesieniu zapewnia malowniczy widok na pobliskie lasy, zabudowania i miejscowość Balice. 

Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego działka ma przeznaczenie MN 52, czyli zabudowa jednorodzinna (dopuszcza się również zabudowę bliźniaczą). Istnieje możliwość podziału działki na mniejsze o pow. min. 7 arów.

Kształt działki zbliżony do prostokąta o wymiarach ok. 25m x 90m. Usytuowana przy bocznej, asfaltowej drodze gminnej. Działka jest w pełni uzbrojona pod zabudowę jednorodzinną. Wszystkie media: gaz, prąd, kanalizacja oraz woda zostały doprowadzone. W sąsiedztwie dominuje zabudowa jednorodzinna o nowoczesnym i stylowym charakterze. 

Dogodny dojazd do Krakowa (ok. 12 km do Ronda Ofiar Katynia) oraz autostrady A4 i portu lotniczego w Balicach. W bliskiej odległości znajduje się stacja kolejowa Kraków – Młynówka (Park & Ride – bezpłatny parking dla kierowców przesiadających się na pociąg do centrum Krakowa lub Portu Lotniczego).

Główne atuty nieruchomości: 
• bliskość komunikacji miejskiej (do przystanku ok. 3min) – autobus linii 218 (ok. 20 min. do Bronowic)
• cicha i spokojna okolica pośród zieleni i malowniczych widoków
• w pełni uzbrojona

Cena działki 644 000 PLN
Zapraszam do kontaktu!

Cena

644 000 PLN

Katarzyna Kwiatkowska

504 458 395

Zapytaj o ofertę
Wyślij zapytanie o tę ofertę

Lokalizacja

Ostatnia aktualizacja: