cookiesStrona korzysta z plików cookies

Mijas, mieszkanie na sprzedaż, Mijas

Nr oferty: 24562
  • Powierzchnia

    88,00 m2
  • Pokoje

    4
  • Sypialnie

    3
  • Łazienki

    2
Dodatkowe udogodnienia
  • Ogrodek
  • Przyjazne dla zwierząt
  • Winda
  • Klimatyzacja
  • Balkon
  • Komórka lok
  • Ochrona

Nowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w spokojnej, rezydencyjnej części El Lagarejo w Mijas, to idealne miejsce dla osób poszukujących wysokiego standardu życia na Costa del Sol. Osiedle jest kameralne i obejmuje jedynie 20 nowoczesnych mieszkań z trzema sypialniami, w tym wyjątkowe penthouse’y z dużymi solariami oraz komfortowe apartamenty na parterze z prywatnymi tarasami i ogrodami.

Każde mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie mieszkańców – przestronne wnętrza, jasne salony, w pełni wyposażone kuchnie i instalacja klimatyzacji kanałowej gwarantują komfort o każdej porze roku. Do każdego lokalu przynależy miejsce parkingowe i komórka lokatorska, co zapewnia dodatkową wygodę.

Na terenie zamkniętej urbanizacji do dyspozycji mieszkańców przewidziano rozległe ogrody oraz basen – idealny na relaks w ciepłe, słoneczne dni. 

Udogodnienia:
Basen zewnętrzny
Komórka lokatorska
Osiedle zamknięte
Garaż w cenie
Strefy ogrodowe

Odległość od lotniska: 0-50km

Koniec budowy: czerwiec, 2027

Lokalizacja

Lokalizacja inwestycji daje szybki dostęp do głównych arterii komunikacyjnych (A7 i AP-7), umożliwiając łatwe połączenie z plażą, Malagą i innymi miejscowościami regionu. W bezpośrednim sąsiedztwie dostępne są sklepy, apteki, placówki edukacyjne oraz inne niezbędne usługi.

Cena

od 296 000 EUR

Zapraszamy do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.

Cena

296 000 EUR 3 364 EUR / m2

Azat Petrosyan

Azat Petrosyan

575 905 908

Zobacz pozostałe moje oferty
Zapytaj o ofertę
Wyślij zapytanie o tę ofertę

Lokalizacja

Ostatnia aktualizacja: